Bavlněný letní klobouk z africké látky | Patchwork
Kód: 1356/VAR 1356/VAR2 1356/VAR3 1356/VAR4 1356/VAR5 1356/VAR6 1356/VAR7 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stylový letní klobouk z africké bavlny dokonale spojuje praktičnost, ochranu před sluncem a osobitý design. Každý kus je naprostý unikát s hravým charakterem, který vznikl precizním sešíváním zbytků látek v originálním patchwork stylu.
Ruční výroba s příběhem afrického řemesla
Klobouk je ručně vyrobený v malé dílně v západní Africe, kde se tradiční řemeslo snoubí s moderním designem. Tento přístup podporuje férovou a udržitelnou výrobu – žádný kousek látky u nás nepřijde nazmar a každý centimetr dostává nový život.
Kvalitní bavlna a pohodlí po celý den
- Prodyšný materiál: Vyrobeno ze 100% pevné a kvalitní bavlny, která dýchá.
- Ochrana před sluncem: Spolehlivě vás ochrání před ostrými slunečními paprsky.
- Vhodný pro citlivou pokožku: Přírodní materiál zaručuje pohodlí i v největších vedrech.
Originální unisex doplněk pro každého
Unisex střih klobouku perfektně sedí mužům i ženám. Barevné africké vzory dodají vašemu outfitu radost, energii a autentický etnický nádech.
Protože každý klobouk vzniká v omezeném množství z limitované edice, máte jistotu, že vlastníte originální doplněk s duší Afriky a srdcem udržitelnosti. Vyberte si z více barevných variant tu, která nejlépe zvýrazní vaši osobnost.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
