Zavřít

Kategorie

Potraviny

Slevy

Potraviny  Počet produktů: 39

 • Řádkový filtr
 • Nové

  Pálivý západoafrický grilovací a kořenicí přípravek.  Kankan je tradiční kořenicí přípravek ve střední a západní Africe, kde je známý také jako směs suya. Je proslulý jako výborný přípravek na pečené a grilované maso. Žádný labužník v Nigérii, Kamerunu nebo Pobřeží slonoviny se bez něj neobejde. Existují různé varianty složení této směsi. Liší se dle zemí...

  Velikost:
   Barva:
    58,00 Kč
   • Kořenící přípravek na marockou specialitu ! Originální směs dle tradiční marocké receptury. Dodává orientální chuť pokrmům s jehněčím masem, tažínu a kuskusu. Výrobek může obsahovat stopy sezamu, skořice, celeru, lepku.

    Velikost:
     Barva:
      38,00 Kč
     • Kořenící přípravek pro Karibskou specialitu Základní surovina stejnojmenného pokrmu s masem, který je populární ve frankofonních karibských ostrovech. Použít jej můžete při přípravě kuřecího, rybího nebo vepřového masa. Jedná se o koření méně pikantní než kari, jež může vhodně nahradit v indické kuchyni.

      Velikost:
       Barva:
        43,00 Kč
       • Kořenící přípravek Curry selection na karibskou specialitu ! Díky vybranému složení je tato směs jedním z nejpálivějších druhů kari. Výborně okoření pokrmy s orientální a karibskou přichutí. Výrobek může obsahovat stopy sezamu, skořice, celeru či lepku. 

        Velikost:
         Barva:
          38,00 Kč
         • Kořenící přípravek na senegalskou specialitu ! Základní surovina stejnojmenného tradičního pokrmu yassa, který je populární v celé západní Africe. Použijte jej do různých ragú, marinád na grilované maso, bramboráků či jej přimíchejte k dušené zelenině. Vyrobeno dle pravé senegalské receptury. Výrobek může obsahovat stopy sezamu, skořice, celeru nebo lepku.

          Velikost:
           Barva:
            45,00 Kč
           • Pikantní etiopský kořenící přípravek Krále etiopských koření, berbere, lze použit téměř v každém pokrmu, který chcete mít pikantní. Je základní surovinou omáčky „doro wat“, která se podává s proslulými etiopskými placky „injera“. Perfektně ovšem okoření i jiné druhy omáček, guláš, červené, drůbeží a rybí maso, čerstvé sýry a smetanu. Složení: kardamom,...

            Velikost:
             Barva:
              78,00 Kč
             • Nové

              Djansang neboli Akpi jsou jádra ze semen stejnojmenné západoafrické lesní rostliny. Tradičně se používá ke zjemnění nebo zahuštění omáček. Djansang Akpi je olejnatá semena, chuťově připomínající arašídy, které mohou vhodně nahradit. Způsob použití: použijte celá nebo drcená a přidejte do teplé omáčky.

              Velikost:
               Barva:
                32,00 Kč
               • Nové

                Pebe, zrnka muškátovníku Monodora jsou díky chuťové podobnosti s muškátovým oříškem známa také jako nepravý muškátový ořech. Výtečně okoření grilované a pečené maso. V Kamerunu se bez nich neobjede žádná grilovací party. Hodí se k rybím, drůbežím a červeným masům, do marinády spolu s česnekem, cibulí, paprikou, zázvorem nebo chilli. Má citrónové a...

                Velikost:
                 Barva:
                  32,00 Kč
                 Zobrazeno 1 – 8 z 39 položek
                 Naši výrobci