Zavřít

Kategorie

Katalog

Povolené filtry:

  Prsteny

  Slevy

  Prsteny  Počet produktů: 3

  • Řádkový filtr
  • Tuarežský prsten - amulet, s vyrytými ezoterickými, magickými symboly, které máji přinést štěstí a chránit osobu, který ho nosí. Prsten se používá jako fetiš. Magické rytiny mají původ v starověké fénické abcd Tifinagh.  Obsahuje nikl, nevhodný pro osoby alergický na tento kov.        Ruční práce! Každý výrobek je originál, jednotlivé výrobky se tedy od...

   Velikost:
    Barva:
     499,00 Kč
    • Tuarežský prsten Tisek v tvaru šakalího drápku (tisek = drápek) z kovu zdobeného červeným achátem a rytinami, které symbolicky znázorňují tábořiště Tuaregů .Trojúhelníky představují ženy a stany, obdélníky muže. Ruční práce! Každý výrobek je originál, jednotlivé výrobky se tedy od sebe mohou v drobnostech mírně lišit!

     Velikost:
      Barva:
       570,00 Kč
      • Bronzové závaží používané při vážení zlata, odlévaný kov technikou "ztracený vosk".   Můžeme použít tato závaží jako přívěsek na koženém provázku kolem krku, jako těžítka na pracovním stole, připevnit je stuhou třeba ke stahnutým závěsům, zatížit ubrus na stole a především jako dekoraci v bytě. Některá jsou vyráběna s očky, jiná bez oček na zavěšení. 

       Velikost:
        Barva:
         699,00 Kč
        Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
        Naši výrobci