Zavřít

Stolování a kuchyňské doplňky  Počet produktů: 22

 • Řádkový filtr
 • Rozměry: délka: 30 cmHmotnost: 220 – 250 g Kód: 014047 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

  Velikost:
   Barva:
    320,00 Kč
   • Prostírání/podložka – vlákno z rafie a stonky kapradiny, MadagaskarRozměry: V: 28 cm, Š: 38-40 cmVáha: 130 g Kód: 014108 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

    Velikost:
     Barva:
      80,00 Kč
     • Servírovací set na salát je vyroben z tropického dřeva. Materiál: Tropické dřevo Rozměr: 20 cm Země původu: Keňa Kód: 011299 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

      Velikost:
       Barva:
        180,00 Kč
       • Servírovací set na salát je vyroben z tropického dřeva. Materiál: Tropické dřevo Rozměr: 30 cm Země původu: Keňa Kód: 015709 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

        Velikost:
         Barva:
          299,00 Kč
         • Servírovací set na salát je vyroben z tropického dřeva.  Rozměr: 20 cm Materiál: tropické dřevo Země původu: Keňa  Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

          Velikost:
           Barva:
            180,00 Kč
           • Servírovací set na salát je vyroben z tropického dřeva. Je originální ruční prací z Keni. Rukojeť setu je zdobená motivem slona.  Materiál: Tropické dřevo Rozměr: 30 cm Země původu: Keňa Kód: 015693

            Velikost:
             Barva:
              299,00 Kč
             • Naběračka z olivového dřeva z divokého olivovníku, rukojeť je vykládaná kostí. Materiál: Olivové dřevo vykládané kostí Rozměr: 29-30 cm Země původu: Keňa  Kód: 000613 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

              Velikost:
               Barva:
                240,00 Kč
               • Servírovací set na salát je vyroben z olivového dřeva, které je velmi tvrdé a odolné. Doplňky z olivového dřeva jsou v současnosti populární. Rukojeť setu je částečně kostěná.   Materiál: Olivové dřevo, kost Země původu: Keňa Kód: 000569 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v...

                Velikost:
                 Barva:
                  399,00 Kč
                 Zobrazeno 1 – 8 z 22 položek
                 Naši výrobci