Zavřít

Kategorie

náhrdelník koffi bakelit

Tento unikátní náhrdelník se skládá ze stovek až tisíců tenounkých ručně vyřezávaných korálků z vinylu (v Africe známých jako Koffi beads). Jelikož se v Africe setkáváme s jedním z největších trhů výroby a prodeje korálků, rozhodli se umělci pro tyto účely využít také plast, jehož je v Africe nadbytek. Naopak manufaktur na recyklaci se zde nachází velice málo – korálky a šperky jsou tak neotřelým a smysluplným způsobem opětovného využití nepotřebného plastu.

Kromě vinylových korálků zdobí šperk tři korálky z bakelitu červené barvy – šperk tak získává ještě výraznější etnický nádech. Vedle hlavního kulatého bakelitového korálku se nachází ještě z každé strany černobílý korálek z kosti. Ten svým odlišným stylem celý šperk příjemně oživuje.

Každý kus je originální, a proto se jednotlivé výrobky od sebe mohou v drobnostech mírně lišit. Nepatrné odchylky dodávají produktu na autentičnosti.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

690,00 Kč s DPH

více informací:

Popisy

Náhrdelník Koffi bakelit Vám díky neobyčejnému materiálu a sytým zářivým barvám zajistí naprostou nepřehlédnutelnost. 

Každá barva jednotlivého vinylového korálku má svůj význam a představuje určité hodnoty. Například Varianta náhrdelníku z červených a žlutých korálků představuje blahobyt, vysoký sociální status, plodnost a spirituální čistotu (zlatá barva), také však vášeň a duchovno (červená). Modré a zelené barevné varianty symbolizují lásku, harmonii, sounáležitost a mír (modré korálky), a dále úrodnou půdu a duchovní růst (zelené korálky), doplněné již zmíněnými žlutými.

Všechny korálky drží na pevném silikonovém vlasci, který zajišťuje pružnost i kvalitní nosnost. Zapíná se na kovový háček.

Parametry

30 další produkty ve stejné kategorii

Můžete mít zájem o tyto produkty

Naši výrobci