Zavřít

Kategorie

Katalog

Povolené filtry:

  Náramky

  Slevy

  Náramky  Počet produktů: 50

  • Řádkový filtr
  • Postříbřený náramek od etnické skupiny Fulani ze severní části Mali. Elegantní doplněk pro ty, kteří si cení originalitu a krásu. Materiál: bronz a stříbro (30%) Kód: 016225 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

   Velikost:
    Barva:
     458,00 Kč
    • Náramek z recyklovaného plastu. Uvedená cena je za 1 náramek=1 kroužek Každý kus je ručně vyráběný a je originální, proto se jednotlivé výrobky od sebe mohou v drobnostech mírně lišit. Nepatrné odchylky dodávají produktu na autentičnosti. Země původu: Mali Kód: 012180

     Velikost:
      Barva:
       12,00 Kč
      • Náramek z recyklovaného skla. Materiál: recyklované sklo, gumička. Země původu: Ghana Kód: 011060 Ruční práce! Každý kus je ojedinělý, jednotlivé výrobky se tedy od sebe nebo od ilustračních fotek mírně lišit v drobnostech, což jim přidává na originalitě.

       Velikost:
        Barva:
         180,00 Kč
        • Náramek recyklovaný papír a skleněné korálky / 3řadový, zapínání – obecný kov, Uganda Každý kus je ručně vyráběný a je originální, proto se jednotlivé výrobky od sebe mohou v drobnostech mírně lišit. Nepatrné odchylky dodávají produktu na autentičnosti. 

         Velikost:
          Barva:
           99,00 Kč
          • Nápaditý náramek vyrobený z recyklovaného plastu 1 náramek=1 kroužekKaždý kus je ručně vyráběný a je originální, proto se jednotlivé výrobky od sebe mohou v drobnostech mírně lišit. Nepatrné odchylky dodávají produktu na autentičnosti. Kód: 010896

           Velikost:
            Barva:
             15,00 Kč
            • Náramek – tropic. dřevo - malované. Průměr: 6,5-7 cm, Madagaskar Každý kus je ručně vyráběný a je originální, proto se jednotlivé výrobky od sebe mohou v drobnostech mírně lišit. Nepatrné odchylky dodávají produktu na autentičnosti. 

             Velikost:
              Barva:
               150,00 Kč
              • Popis: Náramek - kost /6 řadový/ tvar korálku – trubice, na gumičku, Keňa

               Velikost:
                Barva:
                 280,00 Kč
                • Náramek z kosti

                 Velikost:
                  Barva:
                   330,00 Kč
                  Zobrazeno 17 – 24 z 50 položek
                  Naši výrobci