Zavřít

Kategorie

Náhrdelník Koffi bakelit s přívěskem

Tento unikátní náhrdelník se skládá ze stovek až tisíců tenounkých ručně vyřezávaných korálků z vinylu (v Africe známých jako Koffi beads).

Jelikož se v Africe setkáváme s jedním z největších trhů výroby a prodeje korálků, rozhodli se umělci pro tyto účely využít také plast, jehož je v Africe nadbytek. Naopak manufaktur na recyklaci se zde nachází velice málo – korálky a šperky jsou tak neotřelým a smysluplným způsobem opětovného využití nepotřebného plastu.

Tři ozdobné korálky s černobílým vzorem jsou vyrobené z kosti. Další tři, jednoduché červené barvy, pak pochází rovněž z recyklovaného plastu (bakelitu). Celému šperku dominuje symbolický přívěšek z mosazi, který jako by svým točitým tvarem uvnitř uchovával Vaši duchovní energii.

Každý kus originální, a proto se jednotlivé výrobky od sebe mohou v drobnostech mírně lišit. Nepatrné odchylky dodávají produktu na originalitě.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

690,00 Kč s DPH

více informací:

Popisy

Náhrdelník Koffi bakelit Vám díky neobyčejnému materiálu a sytým zářivým barvám zajistí naprostou nepřehlédnutelnost.

Každá barva jednotlivého vinylového korálku má svůj význam a představuje určité hodnoty. Například modrá barva představuje lásku, harmonii, sounáležitost a mír, zlatá reprezentuje blahobyt, vysoký sociální status, plodnost a spirituální čistotu, zelená symbolizuje úrodnou půdu a duchovní růst, červená přináší nositeli vášeň a duchovno.

Pevný silikonový vlasec zaručuje dobrou nosnost a dlouhotrvající kvalitu.

Se zapínáním z kovového afro háčku.

Parametry

30 další produkty ve stejné kategorii

Můžete mít zájem o tyto produkty

Naši výrobci